Komunalinių atliekų sektoriuje, mes dažnai susiduriame su perpildytų sąvartynų problema. Menard smūginis tankinimas (MIC) sumažina sutankintas atliekas tradiciniai metodais (atliekų presais), net iki 20%. MIC metodas yra modifikuota populiarios technologijos - dinaminio tankinimo (DC) versija, kurią išrado ir naudoja jau 60 metų - Menard. Tarptautinė verslo patirtis, įgyta įvairiuose sąvartynuose skirtingomis geotechninėmis sąlygomis, leido mums saugiai realizuoti šį metodą, siekiant pagerinti atliekų kiekio sutankinimo parametrus.

http://https://www.youtube.com/watch?v=4XlTSs9DomM

Aprašymas

Komunalinių atliekų suspaudimas, naudojant Menard smūginį tankinimą (MIC) yra įmanomas dėl didelės kinetinės energijos poveikio, susidarančios iš metalinio svarmens, sveriančio nuo 5 iki 40 tonų kritimo iš 5-40 metrų aukščio. Norint atlikti tinkamą sutankinimą, darbai atliekami sunkiais kranais su grotelinėmis strėlėmis. „Caterpillar“ kėbulas suteikia funkcionalų sunkios įrangos judėjimą ant jau supresuotų atliekų (su atliekų presais). Geriausi rezultatai pasiekiami, naudojant daugiafazinį tankinimą, su papildomais įprastais presais tarp tankinimo ciklų.

wrwerwer

Tinkamas smūginio tankinimo (MIC) technologinių parametrų parinkimas, kaip ir poveikio energija, smūgių tinklelis ir tankinimo ciklų kartojimas negali būti parenkami neatsižvelgiant į specialius reikalavimus ir kiekvieno sąvartyno charakteristikas. Todėl smūginio tankinimo tinkamų technologinių parametrų parinkimas vyksta po aikštelės patikrinimo ir detalios sąvartyno konstrukcijos, atliekų amžiaus ir kilmės analizės. Dėl didelio sutankinimo kintamumo, prieš pradedant dirbti, visos techninės prielaidos patikrinamos eksperimentiniuose plotuose, kur atliekamas paruošto projekto paskutinis įvertinimas. Darbų efektyvumas ir kokybės tikrinimas atliekamas geodeziniais sąvartyno matavimais prieš ir po sutankinimo.

kompakcja2

kompakcja1