Įmonės Menard pristatymas

Daugiau nei prieš pusę amžiaus inžinierius išradėjas Louisas Ménardas Prancūzijoje įsteigė savo pirmąją įmonę. Nuo 2009 metų įmonė „Menard“ priklauso „Soletanche-Freyssinet“ grupei – pasauliniam lyderiui gruntų, konstrukcijų ir branduolinės inžinerijos srityje. Ši grupė yra VINCI – vieno didžiausių pasaulyje koncesijos statybos holdingų – sudėtinė dalis.

Lenkijos rinkoje „Menard“ veikia nuo 1999 metų. 2007 metais, siekiant kuo geriau įvykdyti vis didėjančius giliųjų pamatų įrengimo ir pagrindo stiprinimo užsakymų srautus, buvo įsteigtas savarankiškas organizacinis subjektas – „Menard“ Sp. z o. o.

Nuo įsteigimo momento „Menard“ užpatentavo ir įdiegė visą eilę grunto pagrindo stiprinimo metodų, kurie leidžia pagerinti praktiškai kiekvieno pagrindo būklę. Šiuo metu įmonė „Menard“ užsiima integruotomis civilinės ir hidrostatybos problemomis ir geba projektuoti, vykdyti ir kontroliuoti bet kurią užduotį, kuri susijusi su pagrindo stiprinimu.

Turėdami atitinkamas technologijomis, mes pajėgūs įvykdyti projektą ir efektyviai sutvirtinti net pačius silpniausius grunto pagrindus. Mūsų projektai patikrinami bandomuosiuose sklypuose ir pagal geotechninių tyrimų, atliekamų atskiruose statybos etapuose, rezultatus.